Jeven Sp. z o.o.

Firma Jeven Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2007 r. i jest przedstawicielem fińskiego producenta okapów Jeven Oy. Jeven specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych rozwiązań do wentylacji kuchni pod nazwą SYSTEM JEVEN, w skład którego wchodzą m.in.; specjalistyczne centrale nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła, specjalistyczne systemy przeciwpożarowe do okapów, specjalistyczne nawiewniki do kuchni, inne elementy systemu rozprowadzania powietrza, systemy sterowania i kontroli pracy urządzeń kuchennych,
urządzenia do filtracji sadzy znad urządzeń opalanych węglem drzewnym lub drewnem. Jeven dostarczyła okapy kuchenne do ponad 1000 różnego typu obiektów na terenie Polski.
Od 2015 roku Jeven Sp. z o.o. jest również generalnym dystrybutorem na terenie Polski urządzeń kuchennych włoskiego producenta Mareno, oferującego m.in.: kuchnie gazowe, kuchnie elektryczne, kuchnie indukcyjne, kuchnie z płytami ceramicznymi, piekarniki, frytownice, woki gazowe, grille gazowe i elektryczne, kotły warzelnie, warniki do makaronu.
Działy serwisu Jeven oferują: montaż, zawieszenie oraz podłączenie okapów Jeven do instalacji, montaż central wentylacyjnych i innych elementów systemu, pomiar i regulację wydatków powietrza w zamontowanych okapach, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, bieżącą obsługę serwisową, umowy serwisowe, doradztwo w zakresie: technicznym, eksploatacji okapów i innych urządzeń systemu wentylacji kuchni.

http://www.jeven.pl/