Konferencja “Inżynieria Bezwykopowa 2022”

Z radością informujemy, że Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych objęło Patronatem Honorowym Konferencję Inżynieria Bezwykopowa 2022, która odbędzie się 21-23 czerwca 2022 r. w Tomaszowicach.

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” to największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. Przez kilkanaście lat wzięło w nim udział kilka tysięcy osób, zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Tegoroczna, jubileuszowa, 20. edycja konferencji „Inżynieria Bezwykopowa” odbędzie się w dniach 21 – 23 czerwca, w formule hybrydowej: w Tomaszowicach koło Krakowa oraz online za pośrednictwem portalu AkademiaInżynieria.com.

Agenda Konferencji została ułożona tak, by dostarczyć uczestnikom eksperckiej wiedzy, umożliwiającej podejmowanie w pracy zawodowej najlepszych decyzji. Przewidziano prelekcje, warsztaty praktyczne oraz dwa panele dyskusyjne: dotyczące zagadnień związanych z jakością w całym procesie inwestycyjnym oraz szans i zagrożeń dla branży bezwykopowej wynikających ze zmieniającego się otoczenia biznesowego. Nie zabraknie także pokazów technologii.

Drugiego dnia Konferencji, podczas uroczystej gali, nastąpi wręczenie prestiżowych nagród Tytan 2022, dorocznie przyznawanych za najciekawsze realizacje projektów w branży inżynierii bezwykopowej.

Szczegóły na temat wydarzenia dostępne na tej stronie.

Wraz z Organizatorami zapraszamy do udziału w Konferencji!