Belimo Energy Valve

Zintegrowane zarządzanie energią cieplną oraz rozliczanie jej kosztów łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Belimo Energy Valve™ to jedno urządzenie realizujące kilka funkcji, które składa się z 2- lub 3-drogowego regulacyjnego zaworu kulowego, miernika przepływu objętościowego, dwóch czujników temperatury oraz siłownika ze zintegrowanym regulatorem. Jego najnowsza generacja umożliwia bezpośrednie rozliczanie najemców także z wykorzystaniem Internetu rzeczy (IoT). Dzięki temu pozwala na obniżenie kosztów inwestycji w porównaniu do rozwiązania konwencjonalnego.

 

 

 

Pomiary: Zintegrowane czujniki do pomiaru temperatury, przepływu (w tym również kompensacji zawartości glikolu), a tym samym mocy.

Sterowanie: Regulowanie położenia zaworów, przepływu lub mocy, aby doskonale sterować wymiennikiem ciepła.

Kompensacja hydrauliczna: Zawór Belimo Energy Valve™ zawsze zapewnia odpowiedni przepływ wody – nawet przy zmiennej różnicy ciśnień i przy pracy z częściowym obciążeniem

Odcinanie: Przepływ energii do strefy można całkowicie odciąć. Brak przecieków ze względu na szczelne zamknięcie zaworu (nie przepuszcza pęcherzyków powietrza).

Monitorowanie zużycia energii: Rejestrowanie wszystkich danych systemowych pozwala na analizę i optymalizowanie pracy instalacji.

Rozliczenia: Urządzenie przystosowane do rozliczania najemców z wykorzystaniem Internetu rzeczy (IoT).

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt  z Belimo Siłowniki.

Między innymi o tym produkcie będziemy mówić podczas dorocznego spotkania z klientami 9 listopada w Otwocku. Aby zgłosić udział w seminarium w Otwocku konieczny jest kontakt z biurem w celu zarejestrowania się na to spotkanie .

Czekamy na wiadomość od Państwa.

BELIMO Siłowniki S.A.
02-230 Warszawa ul. Jutrzenki 98
+48 22 886 53 05, marketing@belimo.pl, www.belimo.pl