III Kongres Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej

Z przyjemnością informujemy, że Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych objęło Patronatem Honorowym III Kongresem Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej.


Wydarzenie odbędzie się  w dniach 4-6 września 2024 r.
W ciągu trzech dni kongresu uczestnicy wezmą udział w licznych prelekcjach, panelach dyskusyjnych, warsztatach praktycznych oraz wystawie branżowej. Poza merytorycznymi sesjami technicznymi organizatorzy przewidzieli też czas i miejsce na kuluarowe rozmowy i nawiązywanie relacji biznesowych.
Organizatorzy, chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania gości konferencji, zaprosili do stworzenia programu wydarzenia wszystkich zainteresowanych. Przygotowano zakres tematyczny, spośród którego można wybrać zagadnienia, które powinny znaleźć się w agendzie.
Zgłoszeń tematów można dokonać TUTAJ.
Warto podkreślić, że Kongres odbędzie się także w formule hybrydowej, co oznacza, że można wziąć w nim udział nie tylko zjawiając się na miejscu, ale także online za pośrednictwem platformy akademia.inzynieria.com
Ruszyła już rejestracja na Kongres. Dostępne są rabaty za zgłoszenie większej liczby uczestników – zaczynają się już od 2 osób.
Osoby, które dokonają rejestracji do 31 lipca 2024 r., mogą liczyć także na atrakcyjny bonus: termos oraz kubek termiczny renomowanej marki Rockland. Rejestracji można dokonać TUTAJ.