Główne Sekcje Branżowe

Główna Sekcja Ciepłownictwa, Ogrzewnictwa, Wentylacji i Inżynierii Atmosfery

  • Przewodniczący: Wojciech Ratajczak – O/Wielkopolski
  • Z-ca Przewodniczącego: Robert Sekret – O/Częstochowa
  • Sekretarz: Arleta Bogusławska – O/Wielkopolski
  • Piotr Arnold – O/Koszalin
  • Bożena Babiarz – O/Rzeszów
  • Piotr Bartkiewicz – O/Warszawa
  • Piotr Bączkiewicz – O/Wielkopolski
  • Mateusz Bistroń – O/Gdańsk
  • Robert Cichowicz – O/Łódz
  • Marta Chludzińska – O/Warszawa
  • Tomasz Cholewa – O/Lublin
  • Tomasz Czamara – O/Warszawa
  • Andrzej Górka – O/Wielkopolski
  • Jacek Dudziński – O/Bydgoszcz
  • Stefan Hnatiuk – O/Gdańsk
  • Anna Jakubowska – O/Białystok
  • Jakub Jankowski – O/Warszawa
  • Hanna Jędrzejuk – O/Warszawa
  • Jan Kaczmarczyk – O/Katowice
  • Dominika Kędziora – O/Gdańsk
  • Agata Korczak – O/Gdańsk
  • Małgorzata Król – O/Katowice
  • Grzegorz Kubicki – O/Warszawa
  • Kacper Ogłodziński – O/Warszawa
  • Kaludia Pirańska – O/Wielkopolski
  • Marek Płuciennik – O/Warszawa
  • Sylwia Prabucka – O/Białystok
  • Joanna Rucińska – O/Warszawa
  • Mariusz Skwarczyński – O/Lublin
  • prof. Władysław Szaflik – O/Szczecin
  • Anna Szafrańska – O/Warszawa
  • Maciej Tryjanowski – O/Wielkopolski
  • Kazimierz Wojtas – O/Warszawa
  • Piotr Ziętek – O/Warszawa

 

Główna Sekcja Gazownictwa

  • Przewodniczący: Paweł Stańczak – O/Warszawa
  • Sekretarz: Elżbieta Kramek  – O/Warszawa
  • Poprzedni Przewodniczący: Janusz Tokarzewski – O/Warszawa
  • Maciej Tryjanowski – O/Wielkopolski
  • Piotr Kopania – O/Warszawa
  • Andrzej Osiadacz – O/Warszawa
  • Monika Tomkiewicz – O/Warszawa
  • Piotr Kuś – O/Warszawa

 

Główna Sekcja Gospodarki Odpadami

  • Przewodnicząca: Teresa Kubiak – O/Wielkopolski
  • Z-ca Przewodniczącej: Barbara Horodecka-Kurzawa – O/Poznań
  • Sekretarz: Wojciech Ratajczak – O/Poznań
  • Marcin Zeszutek – O/Gdańsk
  • Kazimierz Szymański – O/Koszalin
  • Jolanta Latosińska – O/Kielce
  • Anna Karlik – O/Poznań
  • Bożena Pawlak – O/Bydgoszcz

 

Główna Sekcja Techniki Instalacyjnej w Szpitalnictwie i Balneotechniki

  • Przewodniczący: Krzysztof Stelągowski  – O/Łódź
  • Z-ca Przewodniczącego ds. Techniki Instalacyjnej w Szpitalnictwie: Piotr Muzyczuk – O/Bydgoszcz
  • Z-ca Przewodniczącego ds. Balneotechniki: Jolanta Walczak-Sielicka – O/Warszawa
  • Sekretarz: Andrzej Wybór – O/Łódź
  • Z-ca Sekretarza: Jan Różański – O/Białystok
  • Mieczysław Kucharski – O/Warszawa
  • Tadeusz Seifert – O/Koszalin
  • Marcin Surowiec – O/Gdańsk
  • Włodzimierz Szmurło – O/Warszawa
  • Urszula Iwicka

 

Główna Sekcja Wodociągów i Kanalizacji

  • Przewodniczący: Florian Piechurski  – O/Katowice
  • Z-ca Przewodniczącego: Marian Kwietniewski – O/Warszawa
  • Sekretarz: Małgorzata Duma-Michalik  – O/Kraków
  • Ziemowit Suligowski – O/Gdańsk
  • Jarosław Chudzicki  – O/Warszawa
  • Tomasz Herok – O/Beskidzki
  • Danuta Brymerska  – O/Kielce
  • Maria Duma – O/Kraków