Władze

Władze w kadencji 2020 – 2024

 

Anna Bogdan – prezes

Zarząd Główny

Prezydium:

Jan Pawełek – wiceprezes (O. Kraków)

Wojciech Ratajczak – wiceprezes (O. Wielkopolski)

Paweł Stańczak – wiceprezes (O. Warszawa)

Adrianna Chmura – sekretarz (O. Rzeszów)

Sylwia Prabucka – skarbnik (O. Białystok)

Mariusz Woźniarski – zastępca skarbnika (O. Gdańsk)

Urszula Jóźwik – członek (O. Białystok)

Ryszard Dela – członek (O. Olsztyn)

 

Członkowie Zarządu Głównego:

Krystyna Korniak – Figa (O. Kraków)

Adrianna Chmura (O. Rzeszów)

Andrzej Pieniążek (O. Kielce)

Elżbieta Kowalczyk (O. Częstochowa)

Florian Piechurski (O. Katowice)

Jan Pawełek (O. Kraków)

Krzysztof Stelągowski (O. Łódź)

Mariusz Woźniarski (O. Gdańsk)

Paweł Stańczak (O. Warszawa)

Piotr Frysztak (O. Tarnów)

Ryszard Dela (O. Olsztyn)

Sylwia Prabucka (O. Białystok)

Urszula Jóźwik (O. Białystok)

Wojciech Majchrzak (O. Częstochowa)

Wojciech Ratajczak (O. Wielkopolski)

Zbigniew Kilanowski (O. Toruń)

Dariusz Roszak – zastępca członka (O. Częstochowa)

Lech Margel – prezes (O. Białystok)

Janusz Bujak – prezes (O. Bydgoszcz)

Hieronim Spiżewski – prezes (O. Bielsko-Biała)

Zbigniew Cierpiał – prezes (O. Częstochowa)

Piotr Korczak  – prezes (O. Gdańsk)

Ewa Dworska – prezes (O. Katowice)

Małgorzata Janiszewska – prezes (O. Kielce)

Kazimierz Szymański – prezes (O. Koszalin)

Małgorzata Duma-Michalik – prezes (O. Kraków)

Tomasz Cholewa – prezes (O. Lublin)

Bronisław Hillebrand – prezes (O. Łódź)

Leszek Gryczko – prezes (O. Olsztyn)

Grzegorz Marczyk – prezes (O. Opole)

Jan Lemański – prezes (O. Wielkopolskiego)

Leszek Kaczmarczyk – prezes (O. Rzeszów)

Tadeusz Bruzda – prezes (O. Słupsk)

Bartosz Bogusławski – prezes (O. Szczecin)

Andrzej Fedor – prezes (O. Tarnów)

Paweł Piotrowiak – prezes (O. Toruń)

Bogdan Nowak – prezes (O. Warszawa)

Andrzej Dziubek – prezes (O. Dolnośląski)

 

Główna Komisja Rewizyjna

Krystyna Janicka Mazur – przewodnicząca (O. Poznań)

Maria Duma – zastępca przewodniczącej (O. Kraków)

Mirosław Lewandowski – sekretarz (O. Gdański)

Alicja Krymska (O. Toruń)

Alicja Kaczmarczyk (O. Tarnów)

Jolanta Jagucka – zastępca członka GKR (O. Katowice)

 

Główny Sąd Koleżeński

Mikołaj Książkiewicz – przewodniczący (O. Poznań)

Eliza Mańkowska – zastępca przewodniczącego (O. Warszawa)

Katarzyna Grabowska – sekretarz (O. Gdańsk)

Bożena Babiarz (O. Rzeszów)

Kazimierz Kudlik (O. Kraków)

Alfred Zgoda -zastępca członka GSK (O. Kielce)

 

Delegat PZITS do Rady Krajowej FSNT-NOT

Tadeusz Bruzda (O. Słupsk)

Andrzej Ślusarczyk – zastępca delegata (O. Tarnów)