SMAY Sp. z o.o.

Grupa SMAY – od 30 lat dostarczamy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej.
Naszą misją jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków. Jesteśmy producentem wysokiej jakości akcesoriów, urządzeń i systemów wentylacyjnych, które spełniają najwyższe standardy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Nasze nowoczesne rozwiązania w zakresie wentylacji bytowej zapewniają wysoką efektywność energetyczną budynków i stwarzają przyjazny klimat do przebywania ludzi w budynkach, zapewniając im komfort, bezpieczeństwo.
Stawiamy na ciągły, systematyczny rozwój, polegający na wdrażaniu innowacyjnych produktów, technologii i procesów produkcyjnych. Z naszych produktów i usług skorzystało ponad 15 tys. Klientów. Zrealizowaliśmy ponad 550 dużych projektów budowlanych i kilkaset mniejszych inwestycji. Nasze produkty można znaleźć w ponad 25 krajach.
Nasze zaplecze produkcyjne to ponad 10 tys. metrów kwadratowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, zsynchronizowany z systemem zamówień i zautomatyzowaną obsługą Klienta. Potrafimy szybko dostosować się do oczekiwań odbiorców, zapewniając im produkty najwyższej jakości.

https://www.smay.pl/pl/