Władze

Władze w kadencji 2020 – 2024

 

Anna Bogdan – prezes

Zarząd Główny

Prezes:
Anna Bogdan (O. Warszawa)

Prezydium:
Jan Pawełek – wiceprezes (O. Kraków)

Wojciech Ratajczak – wiceprezes (O. Wielkopolski)

Paweł Stańczak – wiceprezes (O. Warszawa)

Adrianna Chmura – sekretarz (O. Rzeszów)

Sylwia Prabucka – skarbnik (O. Białystok)

Mariusz Woźniarski – zastępca skarbnika (O. Gdańsk)

Urszula Jóźwik – członek (O. Białystok)

Ryszard Dela – członek (O. Olsztyn)

Członkowie Zarządu Głównego:

Andrzej Pieniążek (O. Kielce)

Elżbieta Kowalczyk (O. Częstochowa)

Florian Piechurski (O. Katowice)

Krzysztof Stelągowski (O. Łódź)

Piotr Frysztak (O. Tarnów)

Wojciech Majchrzak (O. Częstochowa)

Zbigniew Kilanowski (O. Toruń)

Dariusz Roszak – zastępca członka (O. Częstochowa)

Prezes poprzedniej kadencji:

Krystyna Korniak – Figa (O. Kraków)

 

Prezesi Oddziałów:

Iwona Skoczko – prezes (O. Białystok)

Janusz Bujak – prezes (O. Bydgoszcz)

Hieronim Spiżewski – prezes (O. Bielsko-Biała)

Zbigniew Cierpiał – prezes (O. Częstochowa)

Piotr Korczak  – prezes (O. Gdańsk)

Ewa Dworska – prezes (O. Katowice)

Jacek Olszewski – prezes (O. Kielce)

Kazimierz Szymański – prezes (O. Koszalin)

Małgorzata Duma-Michalik – prezes (O. Kraków)

Tomasz Cholewa – prezes (O. Lublin)

Robert Cichowicz – prezes (O. Łódź)

Leszek Gryczko – prezes (O. Olsztyn)

Grzegorz Marczyk – prezes (O. Opole)

Jan Lemański – prezes (O. Wielkopolskiego)

Leszek Kaczmarczyk – prezes (O. Rzeszów)

Tadeusz Bruzda – prezes (O. Słupsk)

Bartosz Bogusławski – prezes (O. Szczecin)

Andrzej Fedor – prezes (O. Tarnów)

Jerzy Piotrowiak – prezes (O. Toruń)

Jerzy Nawrocki – prezes (O. Warszawa)

Andrzej Dziubek – prezes (O. Dolnośląski)

 

Główna Komisja Rewizyjna

Krystyna Janicka Mazur – przewodnicząca (O. Poznań)

Maria Duma – zastępca przewodniczącej (O. Kraków)

Mirosław Lewandowski – sekretarz (O. Gdański)

Alicja Krymska (O. Toruń)

Alicja Kaczmarczyk (O. Tarnów)

Jolanta Jagucka (O.Katowice)

Danuta Brymerska – zastępca członka GKR (O. Kielce)

 

Główny Sąd Koleżeński

Mikołaj Książkiewicz – przewodniczący (O. Poznań)

Eliza Mańkowska – zastępca przewodniczącego (O. Warszawa)

Katarzyna Grabowska – sekretarz (O. Gdańsk)

Bożena Babiarz (O. Rzeszów)

Kazimierz Kudlik (O. Kraków)

Alfred Zgoda -zastępca członka GSK (O. Kielce)

 

Delegat PZITS do Rady Krajowej FSNT-NOT

Tadeusz Bruzda (O. Słupsk)

Andrzej Ślusarczyk – zastępca delegata (O. Tarnów)