Promat: Szkolenia – Systemy wentylacji i oddymiania

Serdecznie zapraszamy na szkolenia organizowane przez Promat w centrum szkoleniowym Siniat i Promat:

Problematyka i zagadnienia związane z systemami wentylacji i oddymiania

Termin: 26 września 2022 r.

Szkolenie będzie oparte o dostępne przepisy, normy i Krajowe Oceny Techniczne. Omówione zostaną przypadki znajdujące się w IDT oraz opiniach ITB, przedstawione zostaną również przykłady optymalizacji przewodów na różnych obiektach.

Szkolenie odbywa się cyklicznie. Kolejny termin przewidziany jest na 24 października 2022 r.

 

Szkolenie praktyczne – systemy wentylacji i oddymiania Promaduct

Termin i miejsce: 4 października 2022 r. w Warszawie

Jest to szkolenie, dzięki któremu każdy wykonawca będzie wiedział jak prawidłowo i szybko zbudować kanał PROMADUCT®. Dodatkowo, każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat Promat. Udział w warsztatach to także okazja do nawiązania współpracy z wiodącymi w branży ekspertami, którzy również po szkoleniu wspierają swoją pomocą i doświadczeniem. Szkolenie poprowadzi ekspert i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w branży biernej ochrony przeciwpożarowej.

 

Systemy oddymiania i wentylacji

Termin: 10 października 2022 r.

Program szkolenia ułożony jest tak, aby pokazać pełne spektrum możliwości i produktów, a także ich specyfiki i zastosowań. Oprócz niezbędnej wiedzy z zakresu zabezpieczania systemów oddymiania i wentylacji oraz certyfikatu Promat, uczestnicy szkolenia zyskują bezcenną okazję do nawiązania współpracy z wiodącymi w branży ekspertami, którzy również po szkoleniu wspierają ich swoją pomocą i doświadczeniem. 

Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje dostęp do unikalnych materiałów edukacyjnych, obejmujących m.in. literaturę fachową, video-porady i filmy instruktażowe. Szkolenie poprowadzi ekspert i praktyk z wieloletnim doświadczeniem w branży biernej ochrony przeciwpożarowej.