TMS Medical Sp. z o.o Sp. k.

Firma TMS Medical Sp. z o.o. Sp. k. specjalizuje się w planowaniu i kompleksowym wyposażaniu sal operacyjnych, sal hybrydowych, oddziałów ratunkowych i OIOM. Działa od początku 2018 roku (wcześniej jako Diaven Medical od 2007 roku) jako autoryzowany dystrybutor firmy Baxter / Hillrom/ Trumpf Medical, Allen Medical, Eswell. Współpracowała również z takimi markami jak Brainlab, Siemens, Medtronic, Covidien i wiele innych.

Kolejnym istotnym krokiem działalności firmy stało się nawiązanie w 2023 roku współpracy z firmami Avidicare, która oferuje systemy ultraczystego powietrza, Chromaviso odpowiedzialną za oświetlenie prozdrowotne, a także firmami Ecophon oraz Operamed, umożliwiając tym samym firmie TMS Medical stworzenie niezawodnego pakietu wyposażenia, zapewniającego bezpieczeństwo pacjentów, a także podniesienie jakości życia, zdrowia oraz komfortu personelu.

TMS Medical to firma, która łączy doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 20 lat, w tym wnikliwą wiedzę z obszarów, które zwykle pracują niezależnie. Wierzymy, że to innowacyjne, kooperacyjne podejście wraz z zastosowaniem najnowszych technologii przyczyni się do podniesienia standardów opieki zdrowotnej.