WaterFolder Day 2024

Z radością informujemy, że Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych objęło Patronatem Honorowym Konferencję WaterFolder Day 2024, która odbędzie się 19 września 2024 roku w AmberExpo w Gdańsku.

 

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się pod hasłem “Krążenie wody”. Chociaż krążenie wody może wydawać się oczywiste, to zapewnienie jego prawidłowego przebiegu w różnych komponentach naszego środowiska jest coraz większym wyzwaniem w dobie zmian klimatycznych i rosnącej złożoności infrastruktury. Dlatego zapraszamy do wspólnego zgłębiania tego tematu z najlepszymi specjalistami w dziedzinie projektowania, modelowania i eksploatacji infrastruktury wodnej.
Konferencja WaterFolder Day 2024 to nie tylko prelekcje i wykłady. Przygotowane zostały także warsztaty oraz wyjazdy studyjne, które pozwolą na zdobycie cennych umiejętności praktycznych. Na uczestników czeka sześć ścieżek tematycznych, które obejmą szerokie spektrum zagadnień – od wody w gruncie, przez wodę w rzece i infrastrukturę przydrożną, aż po wodę w miejskiej sieci wodociągowej.
Podczas konferencji będzie okazja spotkać się z wiodącymi ekspertami, którzy podzielą się najnowszymi trendami i technologiami z zakresu gospodarki wodnej. Nie zabraknie również możliwości networkingu z innymi profesjonalistami, co czyni WaterFolder Day 2024 wyjątkową okazją do nawiązania wartościowych kontaktów zawodowych.
Wraz z Organizatorami serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Bądźcie Państwo częścią największego spotkania inżynierów branży wodnej w Polsce. Do zobaczenia 19 września 2024 roku w Gdańsku!