XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, 19-20.04.2023 r.

Z radością informujemy, że Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych objęło Patronatem Honorowym XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS!

Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to  wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wydarzenie od pierwszej edycji współorganizowane jest przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa.

Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko. Podczas styczniowej wizyty ekipy Targów EXPO-GAS, w siedzibie Izby Gospodarczej Gazownictwa w Warszawie, ważność tego rodzaju spotkania bezpośredniego w Targach Kielce
podkreślał prezes Izby Robert Perkowski.

Pierwszego dnia Targów EXPO-GAS od będzie się konferencja zorganizowana przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. Konferencje IGG towarzyszą targom od pierwszej edycji. Zawsze poruszają najbardziej istotne i aktualne dla branży tematy. W tym roku konferencja zatytułowana będzie: „Nowe Technologie dla multienergetyki”. W ramach pierwszej sesji „Energia dla gospodarki” prelegenci będą mówić o zagadnieniach polityki energetycznej Polski, m.in. znaczeniu gazu ziemnego w transformacji energetycznej czy ochronie klimatu. Druga sesja poświęcona będzie w całości referatom, dotyczącym kierunków rozwoju, innowacyjnych
rozwiązań technicznych oraz funduszów pomocowych dla transformacji energetycznej.
Tradycyjnie drugi dzień Targów EXPO-GAS upływa pod znakiem medali, wyróżnień i odznaczeń. O przyznaniu
nagród decyduje komisja konkursowa, w skład której wchodzą czołowi, branżowi specjaliści. Medale i wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach. Prezes Izby Gospodarczej Gazownictwa Robert Perkowski, współorganizator wydarzenia, także nagradza najlepszy produkt. Wręczane są również odznaczenia państwowe w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz odznaczenia ministerialne. Na zakończenie gali odbywa się uroczyste wręczenie odznak honorowych IGG.
Zapraszamy do udziału w XII Targach Techniki Gazowniczej Expo-Gas!
Szczegóły na www.expo-gas.pl.